טבעי,ורדה אפרת - נטורופתית, ורדה אפרתרפלקסולוגיה, אירידיולוגיה, תזונה, נטורופתיה, פרחי באך, לייף אנרג'י
לדף הבית שיטות טיפול סרטונים מאמרים סיפורים
חפש מטפל לוח מודעות צור קשר פורומים לוח אירועים
פרסום באתר
 
חפש/י מטפל עפ"י סימפטום או עפ"י התמחות: - -
ורדה אפרת - נטורופתית
ריפוי במקום בו גוף ונפש נפגשים
שלום לכם,
שמי ורדה אפרת ואני נטורופתית ואירידולוגיה.
 
כמה מילים על נטורופתיה ואירידולוגיה:

נטורופתיה - יצירת התנאים המאפשרים לגוף לרפא את עצמו ‏בכוחותיו
הנטורופתיה היא אסכולה מובילה בתחום הרפואה ההוליסטית, המערבת ידע מדעי מודרני עם רפואה טבעית מסורתית.  אסכולה זו  מוכרת ומקוטלגת כ- EBM - גישה המבוססת מדעית (Evidence Based Medicine) והיא מוכרת על ידי ארגון הבריאות העולמי המעוניין לקדם ולעודד ממשלות בכל רחבי העולם להכיר בגישות הרפואה המשלימה והמסורתית כחלק ממערך הבריאות.
 
עקרונות הרפואה הנטורופתית
  • שיקום ושימור בריאות אופטימאלית.
  • יצירת תנאים מתאימים לחיזוק יכולת הריפוי העצמי של הגוף.
  • התייחסות לאדם כיחידה הוליסטית.
  • המחלה היא תוצאה של חוסר איזון.
אירידולוגיה - שיטת אבחון מהירה ולא פולשנית
שיטת אבחון המבוססת על מדע ופילוסופיה כאחד. שיטה המאפשרת לזהות את מצבו הפיסי/רגשי/מנטאלי של האדם על פי צבע, צפיפות הרקמה וסימנים שונים בחלק הצבעוני של העין – ה"איריס".
מעבר לכל שיטת אבחון אחרת האירידולוגיה מאפשרת לקבל תוך מספר דקות תמונה מקיפה ומדויקת על מצב בריאותו של הנבדק ללא צורך באמצעי פלישה לגוף.
 
הדרך שלי
כנטורופתית אני מייחסת חשיבות גדולה לקשר שבין הגוף לנפש ובהשפעה שלהם האחד על השני, מתמקדת במניעה על ידי הדרכה לשמירה על אורח חיים בריא , ומטפלת במחלות באמצעים טבעיים כולל רפואת תדרים, מתוך התייחסות הוליסטית לאדם עצמו.
 
האירידולוגיה (אבחון בקשתית העין), מהווה עבורי כלי אבחון נפלא, העוזר  באיתור מצבים לא מאוזנים ובאבחון של בעיות בריאות בשלבי התפתחות מוקדמים. נתונים אלו מאפשרים טיפול מוקדם המונע לרוב את הופעת המחלה.
 
אני מטפלת במגוון רחב של בעיות באחוז הצלחה גבוה מאחר והטיפול הוא באדם ולא בסמפטום.
 
שיטות הטיפול בהם אני משתמשת הן שונות, מגוונות ומשולבות זו בזו. תזונה נכונה, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, הילינג, פרחי באך ותמציות לייף אנרג'י. בחירת השיטה הטיפולית נקבעת בהתאם לאופי המטופל, לצרכיו ולהעדפותיו.
 
דוגמאות לטיפולים מוצלחים:
דיכאון – מטופלת במשבר משפחתי, בסביבות גיל ה-40, סבלה מדיכאון שהפריע לתפקוד תקין. לאחר 10 חודשים של טיפול רפלקסולוגי מלווה בתמציות לייף אנרג', חזרה המטופלת לתפקוד מלא, לקחה אחריות על חייה ויצאה לדרך חדשה.
 
סוכרת טייפ2 -  מטופלת מבוגרת, סבלה שנים מחוסר איזון של בלוטת התריס, סוכרת טייפ 2 ושומנים בדם. המטופלת קבלה הדרכה לתזונה נכונה עבורה, בשילוב תמציות לייף אנרג'י. לאחר 2 חודשי טיפול, תוצאות בדיקות הסוכר בדם היו תקינות. המטופלת דווחה על הרגשה כללית טובה וגם על ירידה הדרגתית במשקל.
 
סקרלודמה  -  מטופלת בשנות ה-40, הגיע אלי עם פריחה בכל הגוף, דיווחה על עייפות מרובה. מטופלת תרופתית כבר שנים. לאחר הדרכה לתזונה נכונה בשילוב תמציות אנרגטיות דווחה המטופלת על הטבה לאורך זמן במצב העור, ועל הרגשת חיוניות ואנרגיה.
 
 
ורדה אפרת
קבוץ רמת הכובש (ליד כפר סבא)

054-4233577
09-7474339

efratvarda@gmail.com