טבעי,תקשור, לתקשר, מתקשר
לדף הבית שיטות טיפול סרטונים מאמרים סיפורים
חפש מטפל לוח מודעות צור קשר פורומים לוח אירועים
פרסום באתר
מה את/ה מחפש/ת?  
 
חפש/י מטפל עפ"י סימפטום או עפ"י התמחות: - -
סרטונים
מאמרים
סיפורים
שיטות טיפול
רשימת מטפלים
פורומים
לוח מודעות
איך התחלתי לתקשר?
תאריך פרסום: 01/01/2008
תגיות: תקשור
מאז שאני זוכר את עצמי עניין אותי  נושא המיסטיקה: חישת אנרגיות, העברת אנרגיות, הילינג ועוד. הנושא היה כה קסום בעיני וגם מאוד מפחיד.
רק בגיל שבע-עשרה, כאשר חליתי בסרטן והבנתי מהרופאים שאני הולך למות, החלו המחשבות על עוצמת הריפוי העצמי. מתוך קריאת ספרים ניסיתי לפתח דרכים שבהם אולי אוכל לטפל בעצמי: דמיון מודרך- איך אני יכול לחזק את המערכת החיסונית כדי שתלחם בתאים הסרטניים. מזון- מה כדאי לי לאכול כדי להיות בריא יותר ועוד ועוד.
כשהמחלה חזרה, ביתר שאת, הבנתי שכל מה שעשיתי לא עזר ואז היה משבר גדול בחיי. למרות הכל לא וויתרתי, קיבלתי כמובן את הטיפולים הרפואיים אך המשכתי לקרוא ספרות בנושא הבריאות, כוח המחשבה ועוד.
 
אחד הספרים המענינים שנתקלתי בהם במקרה,לפני כ 15 שנה, הוא: "היפנוזה- הדרך שלך להצלחה בחיים". ספר מוזר מה, עם תמונות משונות אך מדהים.
בספר דובר על טכניקת המטוטלת. ניסיתי בעצמי וזה עבד. הייתי שמח מאוד וחשבתי שמצאתי את הפתרון למציאת תשובות. לצערי גיליתי מהר מאוד שהמטוטלת  "מושפעת" מאוד מאנרגיות שונות ובעיקר שהיא לא אמינה לאורך זמן. במקרה ראיתי  באחד הדפים כתב מוזר- כתיבה אוטומאטית של אדם המנסה להסביר איך לקבל תשובות בדרך זו.
ניסיתי כמה ימים לכתוב ורק יצא לי ציורים משונים או סתם "ג'בריש". הייתי מאוד מתוסכל מכך. סיפרתי את  הקורה לחבר והוא אמר שאולי צריך לשאול שאלות כדי לקבל תשובות! איך לא חשבתי על זה?
מיד ניסיתי ולהפתעתי התחלתי לכתוב ממש, והרבה. הייתי מאושר מאוד. אני יכול לכתוב תשובות בכתיבה אוטומאטית?
הרי זה פלא. המשכתי לשאול שאלות, על עצמי והעולם. בהתחלה לא ממש "שלטתי בתהליך וזה היה קצת מפחיד אך ככל שעברו הימים ראיתי שאני מסוגל לשלוט יותר בתהליך כלומר: לכתוב בקצב שלי, להפסיק לרגע ולהמשיך להיות מדויק יותר בכתיבה ועוד. לימים, כבר לא היו לי שאלות, לכן רציתי לראות עם נכונים הדברים עם אנשים אחרים. מכוון שסיפרתי לחברים מה אני עושה החלו השאלות להגיע וגם התשובות. אני הייתי בהלם מעצמי וכך גם השואלים. זה היה כמו קסם, התרגשתי עד מאוד.
 
באותה תקופה הייתי בטיפול נפשי לשם חיזוק כוחותיי, הפסיכולוגית שטיפלה בי:  גב' ברז'יט קשטן, היתה מודעת לתהליך. יום אחד היא ביקשה  תקשור לעצמה, עשיתי זאת מידית והיא היתה בהלם. התקשור כל כך דיבר אליה עד דמעות.
מאותו רגע הפכנו לידידים בנפש והקשר קיים עד היום. ברג'יט היא הראשונה שהפנתה אלי אנשים לתקשור כדי לעזור לאנשים וגם כדי לקבל מידע שיעזור לה בטיפול.

הרבה שני עברו, הבטחון והידע שלי בתחום התקשור עלה. כיום אני יכול לתקשר בכל רגע שאני רוצה, בכל מצב, ישירות עם אדם. אני לא נמצא במצב של  "טראנס" אלא במודעות מלאה. המידע מגיע אלי במהירות גבוהה כך שאין התערבות של המחשבות שלי לכן התקשורים נכונים בעיני. למדתי במשך הזמן שהמידע המגיע בתקשור הוא המידע שהאדם זקוק לו ויכול להכיל אותו בזמן נתון. אין תקשורים "אמיתיים" כי אין "אמת" אחת לכולם, יש תקשורים נכונים לאדם עצמו.
 

לעיתים נראה שאנו לא מבינים מידע מסוים, אך עם הזמן הדברים ברורים יותר.
לפעמים המידע כה ברור שנראה לאדם שזה בכלל לא תקשור,
הדבר החשוב ביותר בעיני הוא: הבחירה החפשית. תקשור הוא אור, מידע, אך לא יותר.
הבחירה היא תמיד בידינו, אנו הקובעים את גורלנו, כדאי להקשיב, להבין ולבחור בדרך הנכונה לנו.
 
                                                   באהבה ואור,  אורן נוטוביץ
                                                 תקשור - רפואה משלימה - ביואנרגיה -הילינג
לוח אירועים טבעי
<< יולי 2020 >>
א' ב' ג' ד' ה' ו' ש'
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
להוספת אירוע / סדנא לחץ כאן