טבעי,רונית קדם הומיאופתית קלאסית, רונית קדםהומאופתיה, הריון ולידה, צמחי מרפא, איזון גוף נפש, נטרול פחדים
לדף הבית שיטות טיפול סרטונים מאמרים סיפורים
חפש מטפל לוח מודעות צור קשר פורומים לוח אירועים
פרסום באתר
 
חפש/י מטפל עפ"י סימפטום או עפ"י התמחות: - -
רונית קדם הומיאופתית קלאסית
מומחית בטיפול בתינוקות ובילדים

 שלום לכם,
שמי רונית קדם, אני הומיאופתית קלאסית-  R.C.Hom(הומיאופתית מורשית ומוסמכת ע"י האגודה להומיאופתיה קלאסית בארץ). אני בוגרת 4 שנות לימוד במכללה למנהל, במגמה להומיאופתיה קלאסית וכן השתלמתי  ברפואה מערבית במשך 4 שנים.
את התמחותי עשיתי בבי"ח אסף הרופא, במרפאת שיר"ם (שירותי רפואה משלימה). אני ממשיכה להרחיב את ידיעותיי בסמינרים של טובי ההומיאופתים בעלי שם בינלאומי.

מעל ל- 10 שנות ניסיון בטיפול הומיאופתי וכן עבודה משותפת עם רופא כללי ורופא ילדים הקנו לי ידע נרחב וניסיון רב בטיפול בילדים, נשים בהריון, תינוקות ואפילו טיפול בבעלי חיים.

קצת על הומיאופתיה:
המילה הומיאופתיה מורכבת משתי מילים לטיניות: הומיאו = דומה, פתיה = סבל (מחלה).
הומיאופתיה הינה תורת ריפוי טבעית ועדינה ללא תופעות לוואי, המבוססת על מס' עקרונות כשהחשובים ביניהם הינם:

  • דומה בדומה יירפא" ("Similia Similibus Curentur") עקרון שפותח  ע"י אבי ההומיאופתיה, ד"ר סמואל הנמן, (רופא גרמני 1755 – 1843).
  • תפישת האדם כשלם- ההתייחסות היא לאדם החולה ולא למחלה כנפרדת מן האדם. כל הסימנים והסימפטומים מהם החולה סובל הם רק תמרורים לבעיות עמוקות יותר.
  • ההכנות ההומיאופתיות (רמדי) לקוחות מעולם החי הצומח והמינרל, ובבתי מרקחת הומיאופתיים עוברים דילול וניעור מהם מכינים את הרקיחה המתאימה לכל אדם ואדם.
קצת על הטיפול ההומיאופתי:
המפגש ההומיאופתי הראשון הנו ארוך יחסית ובתהליך של תשאול אני לומדת את המאפיינים האינדיבידואליים של האדם המגיע אליי לייעוץ, בסוף המפגש אני ממליצה על רמדי (הכנה הומיאופתית) מסוימת. לאחר כחודש וחצי תיערך פגישת מעקב על מנת להעריך את המשך הטיפול.  
חשוב להבין שבעזרת ההומיאופתיה אני מטפלת באנשים ולא במחלה שלהם, כשהאדם החולה (נמצא בחוסר איזון) מקבל תרופה המותאמת לו כמו כפפה ליד, מתחיל תהליך ריפוי שמטפל בו כשלם: בחלק הרגשי, הפיזי, הנפשי האנרגטי של האדם, ולא ניתן להפריד ביניהם.

להלן חלק מהבעיות בהן טיפלתי בהצלחה:
בעיית פריון, סימפטומים של גיל המעבר, מחזור לא סדיר, בחילות והקאות בהריון, דיכאון, חרדות, ריפלוקס אצל תינוקות, בעיית גזים אצל תינוקות, טיקים קוליים, בעיית אסתמה, אסתמה של העור (אטופיק דרמטיטיס), דלקות אזניים כרוניות, נזלת כרונית, קדחת השחת,
אלרגיות למיניהן, הרטבה, בעיות עיכול, בעיות אכילה ועוד.
 
 
אני ממליצה בחום להיעזר בהומיאופתיה בגלל הסיבות הבאות:
 
  • היא יעילה, היא מרפאת את האדם ומעלימה את הבעיה מהשורש.
  • ההומיאופתיה עדינה וללא תופעות לוואי
  •  התרופות טבעיות, אינן כימיות
  • היא טובה לכל גיל ולכל אחד: מינקות ועד גיל הזהב, כולל בזמן הריון.
  • היא משפרת את איכות החיים!
  • הטיפול הוא אישי, ואני זמינה לאורך כל שעות היום.
  • יש לי ניסיון רב וגישתי היא מקצועית ונעימה.
 
אני רוצה לספר לכם על סיפורי הצלחה שלי:
 
בעיית קשב ורכוז:
ה. ילד בן 9 עם בעיית קשב ורכוז, הגיע לטיפול במרפאתי, לאחר טיפול של כחודשיים האמא מספרת:
"רואה שיפור כשהוא יושב להכין שיעורים, ממש יכול לשבת עם תרגילים קצת יותר,הוא לא צריך את העזרה שלנו. מצליח יותר לשבת בלי לקום מהכיסא! ממש עשה שיעורי בית לבד !בעבר היה לו קשה להתרכז, עכשיו לומד ברצינות לבחינות".
 
בנוסף לבעיית הקשב והרכוז  היו לו עוד בעיות שנעלמו למרות שהן היו הבעיות המשניות ולא בגללן הגיע אלי לטיפול:
בעיית האקזמה שהיתה ברגל נעלמה כלא היתה כולל הגרד הנוראי ממנו סבל וכן בעיה של בריחת קקי שמאוד הפריעה למהלך החיים התקין שלו וכן גרמה לכך שהילדים צחקו ולעגו לו, גם בעיה זו נעלמה.
בנוסף התפרצויות הזעם גם הם נעלמו: " אפילו בתפרצויות יש ירידה, הוא פשוט מצליח להתגבר עליהן מהר ולבד (ללא התערבות ההורים)".
 
חרדה:
מקרה 1:
ת. ילדה בת 8 הגיעה אליי לטיפול בשל חרדות, לא יודעת להגיד מה מפחיד אבל כל הזמן פוחדת, לא רוצה לעזוב את האמא, לא מוכנה ללכת לימי הולדת של חברות ללא האמא, היא אומרת שיש לה הרגשה כל הזמן שמשהו רע עומד לקרות, לפעמים זה ממש מלווה בהיסטריה.
לאחר כחודש נפגשתי איתה וזה מה שהאמא מספרת:
" לא היו בעיות עם פחדים, לא הזכירה אפילו פעם אחת שמשהו רע עומד לקרות. היתה מסיבת יום הולדת והיא הסכימה ללכת, לא היו ויכוחים סביב זה". גם בעיית הרטבה ממנה סבלה משתפרת והולכת: " בשבועיים הראשונים עוד היו  קצת הרטבות, אבל לאט לאט גם זה הלך ונעלם, ות. מאוד גאה בעצמה".

חרדה ודיכאון:
מקרה 2:
בחורה בת 30, הגיעה למרפאתי וזה מה שהיא מספרת:הייתי נשואה 7 שנים והתגרשתי. בשנתיים האחרונות לנישואיי סבלתי מחרדות וגם מדיכאון. הייתי הכי למטה. חייתי על כדורים אבל גם זה לא עזר.
לאחר הטיפול: בהתחלה 3 ימים לא מצאתי את עצמי, אבל אח,כ לאט לאט התחיל השקט להגיע. אף פעם לא הרגשתי ככה, שקט בפנים, אני רגועה. אני לא מאמינה שיש כזה מצב. שכחתי איך זה מאז שהייתי בת 16 סבלתי מחרדות וגם מדכאונות במינונים משתנים. עכשיו אני יותר חזקה, יש לי שוב את השקט שלי, אני שמחה ורגועה יותר.

גיל מעבר:
ש. בת 60, הגיעה למרפאתי בשל בעיות המלוות את גיל המעבר: גלי חום, חוסר שקט, עצבנות, נדודי שינה. לאחר חודשיים נפגשנו : " תראי זה נבנה בהדרגה, לאט לאט התדירות של גלי החום ירדה וגם העוצמה שלהם, לפחות זה נסבל עכשיו. לגבי השינה- אם פעם הייתי מתעוררת 3 פעמים בלילה ואח"כ לא מצליחה להירדם, עכשיו יש התעוררות אחת ואני יכולה להירדם אחר כך, אני כבר לא קמה עייפה בבוקר ויכולה לתפקד ברוך השם"

בעיית פוריות:
ד. אישה כבת 30 הגיעה למרפאתי בשל אי יכולתה להרות. ד. היא אישה צעירה ובעלה לוחץ להמשיך בטיפולים הורמונאליים. היא סבלה ממחזור לא סדיר ולכן הייתה לה גם בעיית ביוץ. היא נמצאת בטיפולי מזה 6 שנים במרווחים גדלים והולכים ותודה לאל חובקת 3 ילדים. על שולחני מתנוססת תמונת בנה הבכור עם תודה גדולה שבזכות ההומיאופתיה ובעזרתי ותמיכתי היא הצליחה ללדת.

מחלות חוזרות ונשנות:
ע. ילד בן 5 טופל במרפאתי בשל מחלות חוזרות ונשנות, להלן דברי האם:
" בסך הכל החיים שלנו השתנו מקצה לקצה. ע. היה חולה כל הזמן. מאז תחילת הטיפול אצלך (מטופל כבר שנה וחצי) אולי הפסיד רק 6 ימים בגן. ואילו בשנה שעברה לפני שהתחלנו את הטיפול, זה היה טירוף, כל חודש הפסיד 4 ימים בגן. היה אולי משהו מינורי חום נמוך לכמה שעות ועבר. בעבר, כשילדים אחרים היו חולים בגן הייתי נכנסת לחרדות, כי ידעתי שגם אלינו זה יגיע, עכשיו תודה לאל.."

אלה הן רק חלק מהבעיות בהן אני מטפלת בעזרת ההומיאופתיה, יש לי נסיון רב מאוד בטיפול בתינוקות, בילדים, במתבגרים, במבוגרים. (ולא רק בבני אדם... גם לכלבים הצלחתי לעזור בעזרת ההומיאופתיה :-).
  

בריאות שלמה,
רונית קדם
הומאופתית קלאסית, R.C.Hom

 

 

רונית קדם
נטע 14 כרכור
רמות השבים

052-8882802
077-4979007kedem.ronit@gmail.com
http://www.homeopathos.co.il