טבעי,איילת שחררפלקסולוגיה, הריון ולידה, עיסוי נשים בהריון , דולה
לדף הבית שיטות טיפול סרטונים מאמרים סיפורים
חפש מטפל לוח מודעות צור קשר פורומים לוח אירועים
פרסום באתר
 
חפש/י מטפל עפ"י סימפטום או עפ"י התמחות: - -
איילת שחר
מטפלת הוליסטית רב-תחומית
שמי איילת שחר, בת 40, נשואה ואם לשלושה (17,14,10).
אני תומכת לידה ומנחה קבוצות בקורסי הכנה ללידה, בוגרת מכללת קשת בענן, מטפלת הוליסטית רב-תחומית, חובשת צבאית ומדריכת עזרה ראשונה.
 
הגישה הטיפולית על פי תפיסת עולמי
אני מאמינה שגוף ונפש הם יחידה אחת. מה שמתחולל בגוף, מקורו תמיד בנפש.
בטיפולים שאני מעניקה ראשית אחפש את הבעיה ברמת הנפש, איעזר בכלים טיפוליים כמו דמיון מודרך, כדי להגיע לשורש הבעיה ולמצוא את הפתרון לבעיה, על פי עולמו ותפיסתו של המטופל.
רק לאחר שנטפל בשורש הבעיה ברמה העמוקה ביותר, יגיע הריפוי.
כמטפלת הוליסטית אנסה "להעיר" במטופל את יכולות הריפוי הטמונות בו, ואתן לו כלים להתמודדות ולטיפול בבעיה כדי שיהפוך למטפל בעצמו. אני גם מאמינה שיכולות הריפוי טמונות בכל אחד מאתנו - "הגוף יתקן מה שהגוף קלקל". תפקידי כמטפלת הוא להראות למטופל את הדרך ולצייד אותו בכלים שבעזרתם יוכל לתקן את הקלקול. רק כך יתחולל הריפוי האמיתי.
 
תפקידי כדולה
תפקידי מתחיל עוד בזמן ההיריון. אפגש אתך ועם בן זוגך חודש וחצי עד שלושה חודשים לפני תחילת הצירים, כלומר בשליש השלישי של ההיריון, למפגש שבועי. במפגשים אלה נברר לעומק את הדברים שאת ובן זוגך מצפים להם ורוצים בהם בזמן הצירים. כמו כן נגלה מה עוזר לך לחוש בטוחה יותר ופחות מודאגת, ולאילו אמצעי הרגעה את מתחברת יותר בנקל. ישנן נשים שמגע ירגיע אותן, בעוד שנשים אחרות יחושו שלווה ורוגע בחיבור למדיטציה או דמיון מודרך. אשתמש בכלים טיפוליים המצויים ברשותי: טכניקות מגע, נשימות, והרפיה. מערכת היחסים שנבנה תהיה מושתתת על פתיחות מקסימאלית מבלי להרגיש מבוכה מסיטואציות שונות שיתעוררו. אמון הדדי הוא המפתח להצלחת הלידה. שילוב אנרגטי וזרימה אנרגטית חיובית יביאו אותך ללידה רגועה ושלווה.
 
עיסוי הוליסטי לנשים בהריון
עיסוי הוליסטי הוא אחד משיטות הטיפול הנעימות, המרגיעות ובעלות ההשפעה הרבה ביותר על הגוף והנפש. שימוש במגע לצורך ריפוי הוא הדרך הזמינה ביותר והיעילה ביותר להעברת אנרגיה בין המטפל למטופל.
הטיפול שאעניק לך הוא טיפול ייחודי המשלב טכניקות שונות ומגוונות, טיפול בקריסטלים ובאבני חן, רייקי, הילינג ועוד. שילוב בין כל הכלים הטיפוליים שבהם אני נעזרת, יכול לתת מענה רחב יותר לבעיות גופניות ולקשיים נפשיים שאותם את חווה ושאיתם את מתמודדת. הטכניקות שבהן אשתמש תיבחרנה בהתאמה למצבך. הטיפול יכול להיות טיפול מרגיע ומשחרר או טיפול הכולל טכניקות להרפיה.
 
הטיפול הרפלקסולוגי
הרפלקסולוגיה היא צורת טיפול ואבחון עתיקת יומין. היא "מתבוננת" בגוף האדם ובנפשו כיחידה אחת. הפרעה או חסימה של אנרגיה באזור מסוים, עלולה להשפיע על חלקים שונים של הגוף הממוקמים באותו האזור. מה שעשוי להועיל הוא הלחץ המופעל על אותו החלק שאותו מייצג המרכז בכף הרגל. הלחץ המופעל עשוי להועיל בפינוי חסימות אנרגטיות באותו האזור ומשך הטיפול כשעה. במהלכו תעברי תהליך אבחוני ועל פיו יקבע סוג הטיפול.  הטיפול יגרום לך לרוגע ושלווה, ומתוך מקום זה תוכלי לחוות את אנרגיית הריפוי העוברת בגופך.
 
דמיון מודרך לנשים בהריון
 שיטת טיפול זו מטפלת ברבדים העמוקים של הנפש על ידי העלאת דימויים מתוך עולמו הפנימי של המטופל. בעזרת טכניקת הרפיה ושילוב של דמיון מודרך תוכלי להגיע למצב של ריפוי. כמטפלת אשתמש בטכניקה הזו כדי להעלות אל המודע תחושות ורגשות אשר עשויים להפריע לזרימה התקינה של הלידה.
נשים רבות חוות מצבי לחץ, דחק ופחד במהלך ההיריון. תחושות אלו עשויות להתעצם במהלך הלידה ולעכב את מהלכה התקין עד כדי חוסר יכולת ללדת. טיפול בבעיה ברמה עמוקה והשורשית במהלך ההיריון, יביא אותך לחוויית הלידה בלי עכבות ומכשולים. כך תהפוך הלידה לקלה יותר וזורמת יותר, ואת תזכי לשלווה ולמוכנות ללידה.
 
עיסוי אירוודה
אירוודה פירושה "ידע החיים"  ייחודה של האירוודה הינו בכך שהיא מסייעת לאיזון בכל הרמות: פיזית, נפשית, ורוחנית. חלק מתוך תורה מדהימה זו מתייחס לעיסוי אירוודי אשר ידוע בסגולותיו המיוחדות ובנחיצותו לאורח חיים בריא. הטיפול שאני מעניקה הינו טיפול בשיטת "אביאנגה" שבעברית פירושו, יד מלטפת או יד אוהבת. הטיפול הוא טיפול זורם בשילוב שמן שומשום חם, המשוח על כל הגוף בצורה עדינה ובתנועות רכות וזורמות.
איכויות הטיפול: הטיפול הינו טיפול אנטי סטרסט, מוריד לחץ דם, מרגיע ומאזן פיזית ונפשית.
 
 
איילת שחר
אזור השרון

054-4875755

ayelet.dula@gmail.com
http://www.havayat-leida.co.il