טבעי,דיקור ביתאקופנקטורה, דיקור סיני
לדף הבית שיטות טיפול סרטונים מאמרים סיפורים
חפש מטפל לוח מודעות צור קשר פורומים לוח אירועים
פרסום באתר
 
חפש/י מטפל עפ"י סימפטום או עפ"י התמחות: - -
דיקור בית
טיפולי דיקור סיני בביתך
דיקור סיני הינה שיטת טיפול המנצלת את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף על מנת להביאו לאיזון וכך למנוע או לטפל בבעיות רפואיות שונות. אנחנו בדיקור בית מאפשרים לכם לקבל טיפולי דיקור בביתכם או במשרד, בתנאים והזמנים הנוחים לכם. הטיפולים מתבצעים ע"י צוות מטפלים מקצועי ומנוסה אשר ידאג לטפל בכם בצורה הטובה ביותר.

חברת דיקור בית
קמה מתוך הבנה כי לא לכל אחד ישנה אפשרות להגיע לטיפול בקליניקה הן ממגבלות זמן והן ממגבלות פיזיות, סיבות אשר מונעות קבלת טיפול שוטף מאלו הזקוקים לו.
 
מתוך ניסיון רחב של שנות טיפול נחשפנו לעובדה כי רבים הסובלים מבעיות כרוניות משתייכים לאוכלוסיה מבוגרת המתקשה לצאת מביתה למען קבלת טיפול רפואי. לעיתים עצם הנסיעה וההגעה לקליניקה מהווה מאמץ גדול הן למבוגר עצמו והן למשפחתו וכמו כן נושאת בהוצאה כספית והשקעה של זמן. גם במקרים שאינם קשורים לגיל, למשל עקב פציעה או מוגבלות בתנועה קיים מצב בו המטופל מרותק לביתו ואין ביכולתו להגיע אל המטפל. במקרה שונה, ישנם מטופלים המעדיפים לקבל טיפול במרב הנוחות הביתית, ובכך גם לחסוך בעיות תחבורה, חניה, המתנה וכדומה.
 
חברת דיקור בית מתמחה במתן טיפולים בדיקור סיני בבית המטופל.
אנו מאגדים צוות מטפלים איכותי ומקצועי אשר נבחר בקפידה.כל המטפלים שלנו הינם בעלי דיפלומה בתחום הרפואה סינית אשר עברו בהצלחה הכשרות מתקדמות בתחום. הצוות מונחה מקצועית ע"י אסף פלדמן, סגן מנהל שירות רפואה סינית במחלקת השיקום, היחידה לרפואה משלימה בבית החולים איכילוב.
 
דיקור בית
רחבי הארץ

03-5610177

info@dikurbait.co.il
http://www.dikurbait.co.il